Život se psem – pomocníci pro toto soužití

  • abudo.cz
  • 9.8.2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Život se psem – pomocníci pro toto soužití


Pro zdraví psa
Srst psů několikrát ročně trpí velkými změnami teplot, vlhka, nemluvě o línání a přeměně srsti na jinou sezónu. Trpíme nejen my, jako majitelé, kteří mají vylínanou srst všude možně, ale i samotná kůže našeho mazlíčka. „Ráda“ v tomto období proto vysychá a tvoří u psů lupy podobné lidským, avšak v mnoha případech si ji psi rozdrbou do krve a je z toho opravdu nepříjemný zdravotní problém. Proto, jako stejně tak jako u lidí, bychom měli o kůži a srst svého mazlíčka pečovat preventivně a celoročně. Osvědčeným výrobkem na tuto problematiku je pupalkový olej. Tento olej prodává spousty značek, je vhodné vybrat takový, který je určený zvířatům. Preventivně se podává pravidelně každý den pár kapek do stravy a o vše ostatní se již postará pupalka dvouletá. Kůži zvláčňuje, takže nevysychá, netvoří šupinatá místa a navíc – bravurně zjemňuje srst. Dvouletý pes může mít díky této bylince opět jemnou srst jako štěňátko. Spokojenost zaručena – jak vaše, tak i vašeho psího přítele.
žluté primule
Sychravé počasí a čistota
Zima odchází, Země se otepluje, z krásných mrazivých procházek ve sněhu, po zmrzlých lesních a polních cestách, se stává labyrint louží a bahna, které ale váš pes tak strašně moc má rád… I tuto problematiku si můžeme maličko více ulehčit. Pokud máte psa převážně uvnitř, nebo musí jen někudy projít k důkladnější očistě po této procházce, určitě oceníte následující výrobek. Magická rohožka, původním názvem Clean Step Mat, je opravdu skvělý pomocník na tuto problematiku.
pes v blátě
Je vyrobená přímo za účelem absorbování bahna a vody. Jedním stoupnutím ihned absorbuje veškerou nežádoucí špínu do sebe a další kroky vašeho mazlíčka už nezanechají žádnou nečistotu. Oceníte ji i na obyčejné použití místo rohožky, obzvlášť pokud máte menší děti, které čistění bot v blátivém počasí ještě tolik neovládají. Ušetříte si tím spoustu času, který byste věnovali vytírání a užijete si příchod domů beze stop.