Co dělat pro zlepšení vaší erekce?


Erekce je výsadou pro muže, samozřejmě. Erekce je totiž ztopoření penisu, které následuje e většinou kvůli tomu, že je muž vystaven nějakému sexuálnímu vzrušení, nebo příjemný podnětům, které v něm určité druhy vzrušení vyvolávají. Někteří mají problém, zejména muži a mladíci v nižším věku, že neumí svou erekci dobře ovládat, a nastane u nich při nejméně vhodných situacích. Naopak, jiní muži, v tomto případě zase především ti, kteří jsou v pokročilejším věku, mají problém, že je jejich erekce slabá, nekvalitní nebo se naopak nedostaví vůbec. Potíže s erekcí nejsou žádná legace. Mohou signalizovat nějaký závažný zdravotní problém, ať už třeba cukrovku nebo nemoci pohlavního a vylučovacího systému. Ale nebojte, ve většině případů nejde o žádné závažné onemocnění, a problémy s erekcí s objeví spíše jako součást vašeho vyššího věku.

erekce

Jak tedy zlepšit erekci?

První, co můžete udělat, je změna životního stylu. Věřte nebo ne, ale náš životní systém je věc, která jako jedna z nejvíc ovlivňuje naši erekci. Pokud nežijeme zdravě a naopak, děláme věci, o kterých víme, že našemu zdraví škodí, nemůžeme se divit, že u nás nastávají problémy s erekcí. Například takové kouření. O něm víme všichni moc dobře, jak škodí našemu zdraví, zejména našim plicím a cévnímu systému.

okurka

Kouření a nebezpečné látky v něm zanáší naše tepny a jelikož i vašim penisem prochází přímo cévy, nemůžete se divit, že se vám nedaří dosáhnout erekce. Stejný případ je alkohol. Alkohol taktéž škodí našemu zdraví a mimo jiné i cévnímu systému. Ze stejného důvodu pak muži, kteří nadměrně konzumují alkohol, nemohou dosáhnout erekce. Zdravý životní styl zahrnuje i zdravou váhu. Obezita nebo i jen nadváha mohou bránit vaši erekci. Pro zlepšení pohlavního života se tedy zaměřte na svůj jídelníček i na to, abyste měli dostatek každodenního pohybu.