Komedie, které prostě musíte vidět

Co na tom, že děti zlobí, šéf je s naší prací neustále nespokojený a manžel se zase zapomněl vrátit z hospody na večeři domů. Život zkrátka není peříčko a občas nám nachystá samou ránu za ránou. I když nám není do smíchu – a v životě se to stane mnohokrát, je smích ten nejlepší lék na všechny neduhy. Smějme se, a když není čemu, je čas pustit si film. Komedii, která nám od začátku až dokonce vyčaruje odzbrojující úsměv na tváři. Život se tak hned bude zdát trošku veselejší. Komedie se sice točí jako na běžícím drátku, ale není komedie jako komedie. Procvičte své bránice a pusťte si ty nejlepší komedie vždy, když vám nebude úplně nejlíp. A nezapomeňte, že smích také lidi sbližuje a tak není na škodu je sledovat ve společnosti někoho milého a blízkého. Které komedie určitě musíte vidět a neměli byste je rozhodně vynechat?
veselá afričanka
·         Pařba ve Vegas (2009) – tak takovou kocovinu si nepřeje mít nikdo z nás. I když se film dočkal dalších dvou pokračování a vždy se u nich určitě pobavíte první díl, je zkrátka nejlepší. i proto, že u těch ostatních už tak trošku víte co očekávat. Probudit se po rozlučce se svobodou v úplně zdevastovaném hotelovém pokoji s tygrem v koupelně, bez ženicha a ještě navíc s totálním oknem, to se nepodaří jen tak někomu. A jak ženicha najít? Jak si vzpomenout, co jste minulou noc dělali? Hláška za hláškou i poutavý děj. Tenhle film můžete vidět několikrát a vždy vás stejně rozesměje.
·         Millerovi na tripu (2013) – tak takovou rodinku jste ještě neviděli. Ale pro převezení drog přes hranice se musí umět experimentovat. Co slovo to perla, to se přesvědčíte hned, jak film poprvé zapnete.
·          Šéfové na zabití (2011) – šéf občas pěkně potrápí každého z nás, ale touhu ho zabít a skutečně se o to pokusit v sobě už najde málokdo. To dost možná ale nezažíváme to, co ústřední trojice kamarádů z tohoto snímku. Až přijdete z práce naštvaní a vytočení do běla, dejte si sklenku vína a pusťte si tento film.
vzteklý šéf
·         Trilogie Slunce seno – máte rádi české filmy? V našem českém rybníčku také najdeme zajímavé a kvalitní komedie. Ale určitě se často i vy přistihnete, že použijete hlášku z této nezapomenutelné trilogie. Ano Helena Růžičková to zkrátka uměla a tak by Slunce seno na tomto seznamu určitě chybět nemělo.