Nad detaily rukou nemávněte

  • abudo.cz
  • 17.12.2017
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nad detaily rukou nemávněte


Vaše renovace bytu ještě není zcela hotová. Nemůžete soukromě kolaudovat, abyste se trápil nějakým nedostatkem, nebo nedodělkem. I když se úpravy bytu chýlí ke konci, pořád ještě nemusíte bloumat nad tím, zda je vše, jak má být. Ale pokud máte pocit, že něco není na místě, potom dumejte, co to je.
Však Vy na to přijdete.

barevná zásuvka

Což o to, stavební úpravy jdou pěkně podle plánu, i když se během úpravy bytu občas vyskytla prekérní situace. Jenže už se bude finišovat. No jasně. Už to vidíte, viďte? Takový malý detail. Zásuvky a vypínače https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ jsou podivuhodné. Jako kdyby tam vůbec nepatřily. Snad jsou jen provizorní. Tak to ne. S tím musíte hned něco udělat.

Možná na tuto maličkost nikdo nemyslel. Nebo nebyla zahrnuta v projektu. Kdoví. V každém případě je přímo nutností okamžitě kontaktovat vedoucího přestavby bytu a domluvit s ním nápravu. Přece nebudete mít v jedné místnosti dva typy zásuvek a vypínačů. Jedny budou hranaté s oblou hranou, druhé s ostrou hranou? Nebo i ta odlišná barevnost! Kdepak. To by nešlo.

Nebojte se, že budete vypadat, jako perfekcionista. Jednou investujete do renovace bytu nejen peníze, ale i svůj čas a kreativitu. Tak by měl vypadat Váš byt skutečně dokonale. Včetně kvalitních zásuvek a vypínačů!

rudá energie

Zvolte pěkně takovou výrobní řadu zásuvek a vypínačů, které opravdu skvěle vypadají. A navíc mají elegantní vzhled. Ani s čištěním nebudete mít potíže. Udržíte je v čistotě velmi jednoduše. Montáž i demontáž krytů je prostě snadná. Ani nemusíte použít vodu. A kdybyste přece jen vodu použili, dbejte na to, abyste kryty nasazovali naprosto suché. Ale taková rada je asi nošením dříví do lesa, viďte?
Inu, máte štěstí, že jste si všimli hned na začátku. Ještě dřív, než jste si nechali nastěhovat nový nábytek. I když výměna starých zásuvek a vypínačů za elegantně vzhledné vypínače a zásuvky můžete vlastně provádět kdykoliv během roku.