Vybrat si správně je velmi těžké


Ne každý dokáže při svém finančním rozhodování zabřehnout do toho správného zálivu, tak je to ostatně také i s životem, avšak nyní se bavme pouze o financích. Každý domácnost občas potřebuje velmi výraznou finanční injekci, díky které si může dovolit postavit dům, koupit parcelu, televizi, ledničku, počítač, jet na dovolenou atd., je toho zkrátka hodně. A čekat, než našetříte, to taky může být výrazná brzda, zvláště pokud je váš příjem někde pod průměrnou mzdou, to se poté s českými cenami velmi horko těžko něco šetří. Ale vůbec se nemusíte bát, můžeme vám ukázat, jak vlastně získat tu nejlepší půjčku.
schváleno.png


Proč nechodit daleko do lesa


Často si říkáme, že musíme jít pomalu až do Bruselu, abychom získali tu nejlepší půjčku, nebo snad do Švýcarska či Lichtenštejnska. To vůbec ne, často právě místní finanční instituce a banky nabízejí mnohem lepší podmínky, než by vám nabídli kdekoliv jinde. CO je důležité, tak je hlavně nebrat tu první půjčku, která vám přijde pod nos. Nesmíte se nechat zválcovat reklamou a podlehnout dojmu, že právě ta půjčka, která vás oslnila nejvíce, je pro vás ta nejlepší. Vy sami si nejdříve musíte sepsat všechny možnosti někde na papír. Pěkně si to všechno rozepsat a podívat se, která společnosti či banka poskytuje ty naprosto nejvíce ideální podmínky pro vaši finanční situaci – hlavně mějte na paměti, že to může být závazek na dlouhou dobu, a čím delší doba, tím více zaplatíte v úrocích bance. To je prostě ten největší tahák. Ideál by byl samozřejmě co nejkratší možný časový interval, ve kterém by to bylo možné splatit, plus ještě například možnost splatit celý dluh najednou. TO však umožňuje pouze málo institucí a vy se tak musíte smířit s tím, že v konečném důsledku prostě zaplatíte více, než jste si půjčili.
podepisování smlouvy.jpg


Ideál je často na dosah ruky


Příliš lákavé nabídky jsou často ty nejvíce zrádné, ať už je to v samotné kompozici a obsahu smlouvy o půjčce nebo u některých „společností“ to může být forma jejich vymáhání.