Jak si udobřit milovanou ženu

Jak si udobřit milovanou ženu? Hlavně ne lacinými gesty. Chce to trochu promyslet a udělat něco rafinovaného, nečekaného a to obzvlášť, máte-li na svědomí větší průšvih nebo hádku. Ženy jsou rafinované, a proto chtějí být překvapovány. Ne že by je ona laciná gesta nepotěšila, ale rozhodně je neohromí. A vy přeci chcete být ohromujícím mužem, nebo ne? Mluvíme např. o čokoládě na usmířenou případně růži, kterou jste koupili na rohu v květinářství těsně před zavírací dobou.
naštvaný člověk.jpg
Snažte se být nepředvídatelní a originální. Když už květinu, zkuste to netradičně. Objednejte pugét, který ji firma doručí třeba přímo do práce a přihoďte něžný vzkaz jako omluvu. Nehledě na to, že i před jejími kolegyněmi v práci velmi stoupnete na ceně. Krásné květiny můžete nakoupit třeba zde:
Ženy prostě milují dárky a věřte, že vůbec nejde o jejich finanční hodnotu, ale spíše o jejich originalitu. Pokud tedy Vaše milovaná ráda sportuje vsaďte na „omluvenku“ tohoto druhu, a to ať už zboží, tak třeba zážitek v podobě společného sportovního víkendu či odpoledne.
Pak tu máme jiný druh žen, které se vyhýbají pohybu, nesnáší veškeré sporty, šperky také nenosí, a kytkou ji také neohromíte. Tedy čistě pragmatická, přemýšlivá dívka. Na takovou dámu uděláte určitě dojem pozváním na netradiční večeři. Netradiční ať už skladbou menu, ale klidně i prostředím.
Hlavním aspektem usmiřování bude vždy ona promyšlenost, kterou každá z nás na 100 % ocení.
dívka za kytkou.jpg
Nemáte dostatek finančních prostředků, abyste výše uvedené mohli zrealizovat? To vůbec nevadí, máme pro Vás i pár tipů, které Vás nebudou stát ani korunu. Překvapte svou vyvolenou tím, že uvaříte večeři doma, poskytnete ji relaxační masáž, nakoupíte za ní, nebo pro jednou vyzvednete děti ze školky a vezmete je na hřiště, aby si v klidu mohla přečíst oblíbenou knihu. Udělejte prostě cokoliv, z čeho bude naprosto zřejmě, že Vám na ni záleží a milujete ji. A v neposlední řadě se upřímně omluvte. Což ve většině případů úplně bohatě postačí