Kvalitní díly Mazda se zárukou.

Kvalitní díly Mazda se zárukou. Občas se stane, že i to nejspolehlivější auto selže. A to většinou selže v okamžiku, kdy to nejméně potřebujete. Moje kolegyně Milada by o tom mohla vyprávět. Její auto jí sloužilo na výtečnou, byla na něm také závislá, dojížděla do práce, vozila děti do školy a najednou se auto postavilo na zadní a vypovědělo službu. Milada je sama, manžel je kdo ví kde a s kým, žije téměř od výplaty k výplatě a teď takové neštěstí. Za týden bylo třeba odvézt děti na tábor, nehledě na to, že po dobu stávky jejího dopravního prostředku musela do práce jezdit autobusem, takže domů dorazila až se soumrakem a jediným štěstím bylo, že dětem už začaly prázdniny, takže je nemusela nikam vozit.

milada

Milada naštěstí měla bývalého spolužáka, který autům rozuměl, kdysi i pracoval v autoservisu, než začal podnikat v rodinné firmě. Takže se na to Láďa podíval a povídá: „No to víš, já bych to i opravil, ale je to přeci jenom Mazda. Když to koupím nové, bude to nekřesťansky drahé, hele, někde si to sežeň a já to dám do kupy za plato domácích vajec.“ Inu Milada vřele souhlasila a začala obtelefonovávat kamarádky, číst inzeráty a ptát se u nás v podniku všech kolegů. Všichni jen kroutili hlavami, že je jim líto, že prostě nevědí, nemůžou poradit. Milada už byla v koncích, střídavě nadávala a plakala, ale v úterý se vrátil z dovolené Hynek a ihned si vyslechl historku o nešťastné Miladě.

auto

Hynek byl muž činu se srdcem na pravém místě a ihned ho napadlo, že nějakým poptáváním po známých Miládka nic nezmůže. Začal hledat na internetu a řešení na sebe nenechalo dlouho čekat. Profíci s díly na Mazdu, dokonce na ně dávají záruku a díl rychle zasílají. No neviděli jste tu Miládky radost. Okamžitě jim volala, potřebný díl objednala, přišel přesně na čas, takže přes víkend se mohl Láďa pustit do práce a v pondělí už byly děti na táboře. Hynek dostal dort a pusu a Milada má číslo na anděly spásy zapsané už v diáři. Takže nevěšte hlavu, díly na Mazdu vám prostě a rychle zašle firma Mazda vrakoviště a servis.