Virtuální sídla jsou nyní k dostání i v Ostravě

Několik pár posledních let nás naučilo žít doma a ve strachu. Strachu se pomalu ale jistě zbavujeme, ale co s těmi všemi následky? Už jste pustili i podnikání z hlavy? Nebo ho opět pomalu rozjíždíte? Na zemi je nyní hodně těch, kteří museli své podnikání omezit nebo živnost pozastavit, ale už se to opět všechno rozjíždí a jistě jsme na dobré cestě. Nesmíme vidět všechno černě. Nemáte už na placení vysoké měsíční částky za nájem kanceláře? Tak ji pusťte k vodě a pořiďte si něco lepšího! Sídlo firmy, na adrese, kam vám bude chodit pošta a zásilky, kde vám všechno budeme přebírat, skenovat a přeposílat a kde můžete využít i konferenční místnost a sjednat si zde schůzku s klienty či obchodními partnery. A to vše za minimální měsíční částku! Stačí využít virtuální sídlo Ostrava Kancelar29.

notebook, kancelář

A co všechno můžete získat?

Fyzickou adresu, kterou si můžete zapsat na všech úřadech a kdekoliv, kde je to potřeba. Adresa je tedy vhodná pro registraci sídla firmy a může sloužit i jako korespondenční.

Přebírání pošty, její notifikaci emailovou do 24 hodin, skenování, uschování, přeposílání, archivaci. To samé platí v případě balíků, které taktéž samozřejmě přebíráme a přeposíláme.

Využití konferenční místnosti. Dokonce v různých městech.

žena psaní na notebooku

Jaké jsou podmínky?

Podmínka je jenom jedna, musíte měsíčně platit symbolickou, velice nízkou částku za tyto služby. To je všechno. Službu si však můžete zaplatit i dopředu například na 6 nebo 12 měsíců a tak podobně, abyste na to nemuseli každý měsíc myslet. Navíc bývají tyto varianty zvýhodněné, takže na čím delší časové období si službu koupíte, tím menší částku v podstatě za měsíc zaplatíte.

Vyřízení je velice snadné a nečeká vás žádná dlouhá administrativa. Pusťte svou kancelář už konečně k vodě, když ji nepotřebujete. Pokud tam opravdu netrávíte každý den spoustu hodin, tak v dnešní době člověk opravdu popřemýšlí, zdali má platit tak vysoký nájem.