Co dát babičce k Vánocům

Blíží se čas Vánoce. Zanedlouho vypukne pravé šílenství a všichni budou lítat po obchodech a na poslední chvíli shánět všechny potřebné dárky. Ti línější (nebo chytřejší?), si dárky objednají z internetu a nebudou se nikam honit. Budou jen v poklidu doufat, že dopravní společnost vše stihne jak má a jejich velmi očekávaný balíček dorazí včas. Nicméně teď trochu předbíháme. Samotné koupení dárku už je snadné. Problém nastává už dříve – a to během přemýšlení, co by daná osoba mohla chtít a čím jí udělat radost. Pro sourozence obvykle něco vymyslíme, pro partnera a rodiče taky, ale co takové babičky? Když se zeptáte kterékoliv babičky, poví vám, že nic nechce. Nicméně my vám dnes přinášíme hned několik tipů, kterými byste mohli udělat radost snad každé babičce na světe!

bezinkový sirup

Našim prvním typem je bezinkový sirup, nebo nějaká domácí limonáda. Co takhle dát babičce nějaké hezké balení se sirupem, limonádou a třeba džemem? Babičky mají rády sladké a tohle by jim určitě mohlo přijít vhod! Obzvláště, pokud celý dárkový set dáte do nějaké krásné krabičky a vše krásně zabalíte, je úspěch prostě zaručený.

domácí sirup

Kromě domácích sirupů a limonád máme i další typy. Babičky, které jsou spíše na praktické dárky, jistě ocení nějaký prací prášek, mycí prostředky, nebo aviváž. Zdá se vám to jako blbost? Jste na omylu! Babičky mají často nízký důchod a tyto praktické věci jim pomohou častokrát více, nežli nějaký krém proti vráskám, který byl sice koupen s láskou a se správným účelem, ale babička jej nikdy neužije, protože na takovéto věci prostě není.

Když jsme u těch praktických dárků, určitě neprohloupíte se sprchovým gelem, šampónem na vlasy, nebo klasickým mýdlem. Zkrátka s věcmi každodenní potřeby. Nicméně určitě neprohloupíte ani s poukázkou na nové boty, nebo do obchodu s oblečením, ke kadeřníkovi, nebo do oblíbeného supermarketu.