Betonové ploty jsou nejlepší

Každý dům by měl mít také svůj plot, který vytyčuje hranici pozemku. V dnešní době existuje mnoho druhů plotů a také výplní, které si můžete nechat udělat. Mezi ty nejznámější ploty patří bezpochyby ploty dřevěné, pletivové a také betonové ploty, které jsou nejspíše neoblíbenější.

Plot (28)

Plot pletivový je nejrozšířenější verzí plotu u nás i v zahraničí. Díky jeho ceně a kvalitě se stal rychle oblíbeným a má ho skoro každý druhý. Mimo tyto dvě vlastnosti se o plot nemusíte také nijak moc starat a i tak Vám vydrží dlouhé roky. Navíc si ho můžete opatřit ostnatým drátem, a pokud budete chtít naprosté soukromí, tak se dá opatřit také sítěmi, aby k Vám nabylo vidět.

Plot dřevěný se v dnešní době už moc nevyskytuje a má to také svoje důvody. Díky neustále ušetřování si ho mnoho lidí znechutilo a radši volí lepší varianty. Dřevo se pak spíše používá do výplní, nebo jako dekorace. Pokud však sháníte levnou variantu, tak jste u dřeva správně, musíte však počítat s přetíráním a lakováním dřeva. Nejčastěji se s těmito ploty můžete potkat na horských hřebenech, kde u chat a chalup představují pozůstatky starých tradic.

Plot (6)

Betonové ploty a cena, je úměrná jejich kvalitě a výdrži. Na tyto ploty nepotřebujete žádné stavební povolní a dá se s ním oplotit jakkoliv dlouhý pozemek. Jejich výška může sahat až do 3 metrů a zajistí Vám tak naprosté soukromí. Realizace a montáž je lehká a jejich údržba je nenáročná. Dále nabízí protihlukovou a povětrností bariéru. Můžete si také vybrat z mnoha dekorů a výplní, které se Vám budou líbit. Navíc zamezí v zimním období vniknutí zvířete, které by Vám mohlo poškodit ovocné stromy a keře.

Pokud tedy sháníte nový plot a chcete, aby Vám vydržel dlouhé roky, tak vsaďte na betonovou variantu. Zaručeně se Vám plot bude líbit a nejen, že budete mít konečně soukromí před sousedy, ale také odradíte zvídavé zloděje.