Základem domu je pípa

Ten, kdo alespoň trošku holduje alkoholu, mě dá určitě za pravdu, že pivo patří k nejlepším alkoholickým nápojům u nás. Ovšem v poslední době se cena piva neustále zdražuje, a to nejen v supermarketech, ale také od samotných distributorů. Díky špatné době museli zvýšit cenu skoro všechny pivovary, a to se projevilo na ceně piva i v hospodách. Jestliže Váš hospodský zdražil pivo a už mu nechcete platit velké peníze za jeden půllitr, tak neváhejte a kupte si vlastní výčep. Díky němu získáte velkou rozmanitost ve výběru piva a také si ušetříte kroky do hospody.

pipa s kompresorem

Pipa s kompresorem Gastroserver, patří mezi velmi oblíbené výčepy. Na stránkách této společnosti najdete veškeré vybavení ohledně výčepu piva. Společnost prodává jak produkty pro domácí využití, tak pro živnostenskou činnost a bude jen na Vás, co si vyberete. Samozřejmostí je, že zde najdete všechny narážecí hlavy, rychlospojky, výčepní kohouty, ventily, odkapávače a mnoho dalšího vybavení.

pipa s kompresorem

Jestliže do dnešního dne ještě doma výčep nemáte, tak děláte velkou chybu. Dítě době, která teď je, se bude pivo i další věci neustále zdražovat a je tak pravá volba udělat investici ještě nyní. Pokud budete do výčepu investovat, tak věřte, že se Vám investice rychle vrátí. Navíc ušetříte velké peníze, které byste nechali v hospodě a výčep můžete půjčovat i dalším členům rodiny, či kamarádům. Je dobře mobilní a můžete ho převážet, jak si zamanete. Při výběru výčepu si zkontrolujte, zda máte k výčepu všechny narážecí hlavy a také hadice s rychlospojkami. Pokud ne, kupte je všechny naráz, ať pak nemusíte objíždět obchody a hledat co je potřeba. Výčep navíc vydrží dlouhé roky a ošetření bude čistě na Vás.

Jestliže tedy nemáte výčep a už dlouhou dobu o něm sníte, tak neváhejte a kupte ho už nyní. Nebudete litovat a vydrží Vám dlouhé roky, a to bez poruch.