Řešení by bylo v podobě dětského kouzelníka

Děti jsou velmi živé a neposedné. Nestačí jim připravit na oslavu narozenin nebo nějakou jejich party jen pouhé laskominy, nádherný patrový dort a spoustu jiných dobrot. Potřebují se zabavit a tuto chvíli si skutečně se svými kamarády užít. Zcela určitě se vyplatí příprava společenských pohybových her, různé soutěže, ale to i nás dospělé za chvíli přestane bavit.
oslava narozenin
Co ale nikdy neomrzí, je skvělé vystoupení plné tajemných sil a praktik. Rázem se stádo malých neposedů změní ve vzorné posluchače. Dětský posluchač je totiž úplně jiný, než dospělý divák. Děti jsou bezprostřední a dokážou řádně ocenit vystupující a jejich živý program. Proto se úplně nejvíce zavděčíme tím, když jim jejich party obohatíme kouzly a tak trochu magií. Kouzelník pro děti připraví odpovídající program a navíc je ještě do svých triků použije jako asistenty.
magické potřeby

Tohle nikdy neomrzí

Děti jsou nadšení, když mohou pomáhat a také když se mohou něco naučit, co jiný neumí. Proto je v záloze nenáročné kouzlo, které možná bude pak kolovat z generace na generaci. Velká výhoda je u dětské populace, že nevymýšlí co je to za trik a jak se dělá, ale zkrátka ke všemu přistupují tak, že to vykouzlily. Navíc nesmí chybět ani živé zvířátko, to je přece vždycky schované v cylindru. Kouzelnické vystoupení dokáže doslova zázraky a je vhodné prakticky na všechny možné akce pro děti. Je vždy připravované vtipně a zaujme nejen dětské diváky, ale i přihlížející dospělé osoby.
hrací karty

Nesmí chybět balónky

Na každé oslavě se nafukují balónky a pokud možno aby byly pěkně barevné a veselé. Kouzelník dokáže ale ještě mnohem více. Promění takové dlouhé balónky ve zvířátka, která ho jen napadnou nebo které si samy děti zvolí. Bude jich dostatečné množství, takže si vlastně každý účastník dětské oslavy může odnést dáreček. Velké kouzelnické představení pak lze doplnit různými soutěžemi nebo diskotékou. Zkrátka oslava plná překvapení a zábavy, tak jak má být.