Brýle pro muže

Můj přítel je blázen do slunečních brýlí a taky další pánské módy. Ani by mě ve snu nenapadlo, že by přítel chtěl mít nějakou sbírku pánských slunečních brýlí. Tohle ale jeho začalo, když jsme jeli s přítelem do Španělska na dovolenou. A je to už opravdu hodně dávno, co tam chodil po pláži jeden takový prodejce, který prodával módní plážové šátky a taky klobouky a v neposlední řadě také pánské sluneční brýle. Potom jsem tam taky zahlédla pár dámských brýlí, ale ten prodavač po pláži nabízel hlavně pánské věci a klobouky. Abych také něco měla, tak jsem si pořídila opravdu krásný plážový šátek, ze kterého jdou udělat ty šaty a taky sukně.

Brýle jsou slušivé.

Také jsem si tam pořídila velký sluneční klobouk, aby mi slunce nesvítilo stále do obličeje. A přítel si tam pořídil nějaké sluneční brýle. A přítel vůbec nevěděl, jaké brýle si mám pořídit, protože opravdu tam ten prodejce na pláži měl tolik krásných slunečních brýlí, že opravdu přecházel zrak a nešlo si vybrat pouze jenom jedny pánské sluneční brýle. Takže to nakonec dopadlo tak, že si můj přítel na pláži od prodejce vybral troje sluneční brýle. A úplně jsem se divila, protože tohle příteli ještě nikdy neudělal. A kdybych tohle udělala já, tak by se mi přítel smál a určitě by nadával, že je to zbytečné, že zbytečně utrácím peníze.

Přítel má hodně brýlí.

Proč bych si prý kupovala tvoje sluneční brýle, když stejně troje naráz nosit nemohu. A nyní tohle bych taky mohla říct i svému příteli, ale vůbec jsem mu raději nic neřekla. A od té doby můj přítel má velice rád sluneční brýle a má doma asi už deset kusů brýlí, protože je stále kupuje. A když jedeme někam na dovolenou, tak první, co přítel chce, tak vždycky chce nové sluneční brýle. Já sice chápu, že i pánové se chtějí líbit a hledají různé módní doplňky, ale že by potřebovali tolik brýlí na slunce, tak to tedy obdivuji.