Zoubky jako perličky

Toužíte po zoubkách jako perličky, toužíte po úsměvu amerických filmových hvězd? Pokud často holdujete cigaretám nebo čaji, vaše zuby nejspíše potkalo nehezké nežádoucí zbarvení, které kazí váš krásný úsměv, za který se možná i dokonce stydíte. S tímto vaším estetickým problémem se nemusíte navždy smířit. Vyzkoušejte okamžitý efekt a absolvujte dentální hygienu v Liberci, kde vám dají váš chrup opět do pořádku tak, aby byl zářivý a zbavený zubního kamene. Vaše zuby pak budou dokonale vyčištěné, vyhlazené a zbavené nežádoucího zbarvení.
zubní kartáček v puse.png
Při návštěvě v ordinaci vám bude nejprve zjištěn celkový stav vaší ústní dutiny, tj. chrupu a dásní, následně budou zuby vyčištěny a vyleštěny speciálním ultrazvukovým přístrojem Airflow.
Nemusíte se bát žádné bolestivosti při proceduře a ani nepříjemných pocitů při zákroku ve stomatologické ordinaci. Celá procedura je naprosto bezbolestná a ani o ní nebudete vědět.
ordinace zubaře.jpg

Za použití speciálního ultrazvukového přístroje vám bude odstraněn zubní plak i zubní kámen a další nežádoucí pigmentace. Zbavíte se tak nepříjemného zbarvení vašich zubů, kterého byste se každodenním klasickým čištěním pomocí zubního kartáčku jen horko těžko zbavovali. Dentální hygiena působí okamžitě a efektivně a výsledný efekt má dlouhodobého trvání. Ve finální fázi bude váš chrup ošetřen speciálním krémem s vápníkem a fluorem, který zlepší jejich odolnost vůči zubnímu kazu.
odstíny zubů.jpg
O úsměvu amerických filmových hvězd už si nemusíte nechat jen zdát. Navštěvujte pravidelně dentálního hygienistu a dopřávejte tak maximální péči vašemu chrupu, které se vám za to odvděčí čistým a zářivým úsměvem, za který by se nemusela stydět ani hollywoodská hvězda. K maximálnímu efektu je doporučeno absolvovat dentální hygienu alespoň 1x – 2x do roka, abyste mohli být s vaším úsměvem maximálně spokojeni a nemuseli se za něj stydět.