Originální dárky z lásky

Když někoho milujeme, chceme mu svoji lásku dokazovat všemi možnými způsoby, a obdarovávat jej věcmi, které jen tak od někoho zkrátka nedostane. Jaké dárky ale dát, abychom se neopičili, ale ani milovanou ženu nezklamali? Zde je pár tipů:

Jedinečný šperk

A tím není myšlen pouze předražený prsten ze zlatnictví ve vašem městě, ale šperk, který jen tak někdo nemá. Vyhledávejte výrobce, kteří se než na kvantitu specializují na kvalitu a jedinečnost, a jsou při tvorbě šperků skutečně kreativní. Například v úchvatném českém zlatnictví Katia Kolinger seženete neuvěřitelné šperky, které jsou vyráběny z bláznivých, ale dokonalých kombinací materiálů, a vypráví příběhy, které zaslechne její srdce. Volit můžete například originální brože, mezi nimiž dominuje brož Kolibřík, kterou si lze nechat na přání vyrobit z nejrůznějších materiálů a v nejrůznějších stylech. Dále zde objevíte například designové prsteny inspirované létem a mořem, náhrdelníky s jezerními perlami, nebo jedinečné náušnice.

stříbrná korunka

Šperkovnice

Když už jsme probrali téma šperků, dalším originálním dárkem může být jedinečná šperkovnice. Tím však není myšlená levná krabička na šperky, kterou objevíte v každém druhém obchodě s domácími potřebami, ale na míru vyhotovená šperkovnice. Tento úkol můžete zadat nějakému řezbáři, nebo se jej zkusit zhostit sami. Můžete také zkusit projít starožitnictví, a najít tam tu pravou, nebo ji ještě trošku upravit. Pokaždé, když ji příště otevře, aby z ní vytáhla své oblíbené náušnice, vzpomene si na vás.

dárková krabička

Zážitek

Darovat zážitek je rovněž skvělý nápad. V tomto případě však zapomeňte na zážitkové poukazy, které vás dovedou na místa plná turistů, a toho, co už viděli mnozí. Znáte její zájmy a touhy? Zkuste v okolí zapátrat po místě, nebo aktivitě, která by ji zaujala, a zhostěte se role průvodce sám. Nezapomeňte sebou vzít fotoaparát, a vše zdokumentovat, aby měla tuto vzpomínku navždy.