Obaly na mobily Honor 8S z eko-kůže

Výrobci obalů na mobilní telefony počítají s tím, že se bude jednat o spotřební zboží, alespoň u těch typů, které jsou určeny pro každodenní využití v běžném životě, jako je pohyb po městě, práce v kanceláři nebo ve výrobě, pobyt v domácnosti atp. Samozřejmě, že existují i speciály pro sport, outdoorové aktivity a činnosti, které vyžadují řešení více zabezpečené proti průniku vody, vlhkosti a prachu, případně s vyšší odolností vůči pádu na zem, ale to jsou docela odlišné cenové kategorie a hlavně slouží jen omezenému okruhu zájemců.

mobil v ruce

My bychom se rádi nyní zaměřili na obaly pro Honor 8S https://www.modnimobil.cz/honor-8s-obaly-kryty-pouzdra-1318, vyrobené z materiálu, který připomíná pravou kůži, ačkoli se vůbec o kůži nejedná. Materiál se nazývá eko-kůže, ve skutečnosti je to polyuretan, zpracovaný do podoby tenké fólie, jehož vlastnosti jsou vhodné pro běžné každodenní situace. Co od něho můžeme čekat?

žena s mobilem

Prodyšnost – polyuretan je natolik prodyšný, že chrání přístroj před srážením vody ze vzdušné vlhkosti a průnikem dovnitř telefonu. Kdybychom zhotovili obal např. z PVC, ten by prodyšný nebyl vůbec a mohlo by to způsobit i závažný defekt přístroje. Prodyšnosti polyuretanu obecně se využívá např. u zdravotních matrací nebo u stélek dámské letní obuvi.

Pěkný vzhled – eko-kůže se pyšní zajímavým vzhledem, a to doslova za pár korun. Máte pak v rukách elegantní výrobek, s nímž se nemusíte ostýchat vyrazit do společnosti, na oslavu, svatbu nebo promoci či maturitní večírek. Mobil zabalený do knížkového pouzdra z eko-kůže vásv tomto směru určitě nezklame.

Barva – kromě dlouhé životnosti, elegantního vzezření a praktičnosti bychom chtěli vyzdvihnout barevný profit obalů z eko-kůže. Zvolte si barvu, jaká vám vyhovuje, aby vás rozveselila, anebo aby lépe ladila s vaším oblečením, ať už se vydáváte kamkoli. Některé obaly mohou mít i motiv v podobě potisku nebo rytiny, záleží tedy hlavně na vašem vkusu, zda dáte přednost jednoduchému řešení čistě jednobarevnému, anebo jej vyzdobíte vybraným motivem.