Když čaj umí vykvést

Kupovat dárky dětem nebývá většinou problém, víte, co děti baví a jaké hračky zrovna frčí, ale co když máte koupit dárek svým rodičům, buď matce nebo otci nebo ještě hůř prarodičům. Znáte to, jak neustále opakují, že nic nepotřebují, že už všechno mají a že nemáte utrácet za hlouposti? Vymyslet dárek pro babičku či dědečka je skutečně někdy velmi těžký úkol. A možná ještě snadněji vymyslíte něco pro dědečka, protože který dědeček by si nedal občas štamprličku něčeho ostřejšího, ale jaký dárek babičce? Máme pro vás tip. Kvetoucí čaje.

Že nevíte, co si máte pro pojmem kvetoucí čaje představit? Je to květ pravého čaje, ať už bílého, zeleného nebo černého, který je při sušení svinutý. Rozvine se do velkého květu až po zalití horkou vodou. Potom dokáže v hrnečku skutečně rozkvést a provonět celý pokoj. Není pochopitelně jen na koukání, ale je to čaj k vypití.

čaj

Kvetoucí čaj je krásný dárek, který ocení nejen babičky, ale můžete ho darovat při mnoha příležitostech lidem, o kterých moc nevíte, ale jste nějakým způsobem povinováni, přinést jim pozornost v podobě dárku. Může jít o vašeho šéfa nebo obchodního partnera, o oficiální schůzky, kdy chcete přinést nějakou drobnost a nechcete nosit alkohol nebo sladkosti.

čaj

Kvetoucí čaj je originální, protože potěší jak tím, že skutečně v hrnečku vykvete, ale překvapí vás i svou chutí, vždyť se jedná o čajové lístky. Vymyslet dárek, který potěší obdarovaného, není jednoduchý úkol, ale kvetoucí čaj je tu právě pro tyt příležitosti. Jen popřemýšlejte, zda zvolíte čaj bílý, černý nebo zelený. A pokud někdo kvetoucí čaj daruje vám, věnujte čas správné přípravě, protože čaje by se například neměly zalévat vařící vodou, ale úplně stačí voda ohřátá na 80-90°C. Čaj nemusí být nudný, může být i kouzelný, třeba jako kvetoucí čaj. Pokud jej neznáte, je na čase si jej uvařit a vychutnat si jeho lahodnou chuť.