Jaké účinky má pro nás testosteron

Hormony? Ano každý je máme. Známí hormon je pro nás taky testosteron. U žen hraje roli hormon estrogen, u mužů je to zase testosteron. A co 0že je to ten testosteron? Hraje hlavní roli u mužů, tedy sexuální touha. Díky testosteronu mají muži ranní erekci, erekci při pohlavním styku. Testosteron má taky vliv na charakter a krevních tuků. Testosteron v pubertě má vliv na tvorbu pohlavních znaků, jako je růst ochlupení, vousů a mutaci hlasu. Pokud si myslíte, že když budete mít v sobě více testosteronu tak to neznamená, že budete vlasatí nebo fousatí do extrémních délek. Tak že se nebojte, že když budete testosteron podporovat doplňkem, že se z vás stane Yety.

Špatný učinek testosteronu

Každý ví, že testosteron podporuje libido, jak u žen tak i mužů. Ale pokud při pohlavním styku má muž apetit, který nejde ukojit, tak je zatím testosteron. Testosteron má účinky i na tvorbu svalů. Sice vás neudělá svalového nabušence. Ale testosteron podporuje proces bílkovin, čímž patrně víme že si budujeme svalstvo. Věděli jste, že testosteron může být taky spalovač?

testosteron

Určitě, ať už v sobě máte více testosteronu, nebo málo, uvidíte to i na své psychice, povaze a dovednostem. A jaké? Stres, únava, agresivita, sebedůvěra, dobrá a špatná nálada. Pokud tohle pociťujete, tak je dobré testosteron doplnit, třeba přímo doplňky Erectmax. Bude se vám určitě hodit. Protože muži mezi 50-60 rokem, už v sobě tolik testosteronu nevytváří a je dobré popřemýšlet jak ten testosteron trošku popohnat, aby jsme byli stále v dobré náladě a kondici. Testosteron u žen je skoro podobné, akorát s tím rozdílem, že se tvoří v menším podíle ve vaječníku. Ale nejvíce testosteronu žena dosahuje při ovulaci. Na druhou stranu jim testosteron kolísá při menstruačním cyklu. Stejně jako u mužů podporuje ženské libido. Ale jeho nedostatek funguje stejně, taky když na ně neúčinkuje testosteron tak se to projeví na psychice.