Víte, kdy se vám bude hodit nebankovní hypotéka?

  • abudo.cz
  • 16.9.2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Víte, kdy se vám bude hodit nebankovní hypotéka?


Mnoho lidí má z nebankovních hypoték strach. Avšak v současnosti už k tomu není ani ten nejmenší důvod. Všechny spotřebitelské úvěry byly loni na podzim ošetřeny chytrým zákonem, který spolehlivě a účinně chrání spotřebitele před různými podvodníky a šejdíři, a dokonce jim umožňuje nevýhodnou smlouvu i po podpisu vypovědět. To znamená, že nebankovních hypoték se už obávat rozhodně nemusíte.

detail kalkulačky a bankovky.jpg

Ba naopak, právě nebankovní hypotéky vám mohou přijít vhod v mnoha různých životních situacích, kdy potřebujete peníze, ale na bankovní půjčku se vám nedaří dosáhnout.
Banky své nabídky inzerují doslova na každém rohu, takže to na první pohled vypadá, že dosáhnout na takovou půjčku je hračka, a že jsou to jisté peníze pro každého. Skutečnost je naprosto odlišná. Banky své peníze bedlivě střeží a klienty, kterým je poskytnou, si pečlivě vybírají. Musí to být vždy takoví lidé, kteří nemají dluhy, mají vhodný věk, dostatečnou bonitu, a samozřejmě jsou bez záznamu v registru. Ovšem splnit dvě poslední uvedené podmínky, může být pro mnoho lidí opravdu tvrdý oříšek.
Jestliže k nim patříte i vy a banka se k vám otáčí zády, tak nezoufejte, neváhejte a vyrazte pro nebankovní úvěr.

padající dolary.jpg

Nebankovní hypotéku https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/nebankovni-hypoteky si můžete sjednat opravdu snadno, a to přes internet.
Díky tomu nemusíte nikam chodit a zbytečně ztrácet cenný čas. Díky tomu za vás všechno podstatné vyřídí někdo jiný – pověřený pracovník nebankovní společnosti. A díky tomu nebudete muset dokládat hromady papírů a potvrzení a vypisovat stohy formulářů.
Navíc, jistě uvítáte i to, že právě nebankovní hypotéky mají jasné a poměrně dobře přehledné podmínky půjček, které musíte naplnit, abyste úvěr mohli získat. Vlastně jsou pouze dvě – dostatečná bonita a ručení nemovitostí. A v případě potřeby je i s těmito podmínkami možné rozumně pracovat.