Poppers je velmi silné afrodiziakum

  • abudo.cz
  • 21.2.2018
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poppers je velmi silné afrodiziakum

Základem Poppers jsou některé dusitany, známé jako isobutyl a amyl nitrity. Tyto chemické látky dokázali lidé vyprodukovat již v druhé polovině 19. století. Počátky chemické velkovýroby v průběhu průmyslové revoluce znamenaly obrovský potenciál pro domácí využití, a právě tyto látky se začaly na veřejnosti objevovat, jakožto účinné čisticí prostředky.

spermie

Jejich působení si všímali také lékaři a od roku 1867 byly aplikovány k léčbě angíny a dalších respiračních chorob. Léčba spočívala v uvolnění hladkého svalstva, zmírnění křečí a navození mírně euforických stavů.

Již v této době byl prokázán vliv těchto preparátů na činnost mozku. Nikoliv přímo na mozkové buňky – nitrity pouze prokazatelně ovlivňují průtok krve a kyslíku cévami, zásobujícími mozek, nejedná se tedy přímo o psychoaktivní látky, které současná evropská legislativa nepovoluje. Proto je také užívání a prodej látek na bázi nitritů, tedy i Poppers, legální, podobně jako třeba alkohol a cigarety.

Jak se projevuje čichání účinné látky

Předně si musíte uvědomit, že se jedná o velmi silné afrodiziakum. Kdo něco takového vyzkoušel, popisuje zážitky jako neodolatelnou touhu po sexuálním uspokojení. Projevuje se to rovněž uvolněním hladkého svalstva, tedy např. konečníku, vaginy a hrdelních svalů. Sexuální touha pak může být snáze naplněna především při análním sexu.

Jelikož jde o silný preparát, je třeba s ním nakládat velice opatrně, a výrobci i prodejci také na možná rizika upozorňují předem. V první řadě se mu musí vyhýbat lidé s nízkým krevním tlakem (výrobek jej výrazně snižuje), s oslabeným imunitním systémem, a jedinci po prodělaném infarktu a cévní mozkové příhodě. Látka se nesmí užívat vnitřně a nesmí přijít do styku s pokožkou. Pouze se opatrně čichá. Účinky se pocitově projeví možnou závratí, mohou nastat bolesti hlavy, ale zpravidla mírné. V žádném případě nekombinujte tento preparát s Viagrou, nebo jinými stimulanty, rovněž s alkoholem a jinými drogami. Užívání Poppers se doporučuje alespoň konzultovat s lékařem.

láskaní

Druhů Poppers je více, liší se především silou účinku, jedním z nejoblíbenějších je Rush. Někteří lidé preferují i silnější výrobky, např. tzv. English, ale pro začátek je vhodnější začít od těch jemnějších. Dodržujte předepsané dávkování a používejte vlastní intuici. U Poppers je to podobné, jako s alkoholem, který vás může v malých dávkách uvolnit, nebo naopak skončíte s příznaky vážné otravy.