Oslava s kouzelníkem

  • abudo.cz
  • 5.6.2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oslava s kouzelníkem

Blíží se raketovým tempem narozeniny vašeho potomka a vy ještě nemáte zařízenou oslavu? V tom případě byste to měli co nejrychleji dohnat. Vše by mělo být dokonalé, zvláště, pokud vaše dítko chce mít na svých narozeninách i své kamarády. Děti dokáží být velice rozpustilé a zlobivé, když se začnou nudit, čehož se určitě chcete vyvarovat. Proto byste měli zařídit nejen takové základy jako je narozeninový dort se svíčkami, dostatečné množství limonád, chlebíčků a dalšího druhu občerstvení, ale postarat byste se měli i o zábavu. Tím však není myšleno zapnout televizi, nahnat děti do obýváku a zamknout. Mnohem lepší bude pozvat na oslavu profesionálního baviče, který dokáže dostatečně zaujmout i ty největší potížisty – kouzelníka.
trik s kartami
Dokázat ve světě počítačových her, mobilních telefonů a internetu dítě, natož pak celé stádo dětí, které často nejsou schopny soustředit se ani na jednu věc, veliký oříšek. Kvalitní kouzelník neboli iluzionista, by to však dokázat mohl, či spíše měl. Dokáže vaši ratolest i její kamarády uhranout svými magickými triky i rozesmát pomocí nenucených vtípků. Nebojte se, že by se jednalo o něco drastického, Davida Copperfielda asi domů nenalákáte. Místo přeřezávání asistentek ruční pilkou na dřevo kouzelníci dětem ukáží pár triků s kartami, případně vytáhnout nějakého toho ušatce z klobouku. Obvykle se jedná o klasická „kouzla“, která však s léty nestárnou.
Ne každý kouzelník je ale dostatečně dobrý na to, aby byl schopen utáhnout velkou část zábavy na oslavě.
eso před obličejem
Existuje i celá řada spíše amatérských iluzionistů, kteří sice umí jeden či dva dobré triky, ale nevědí, jak s dětmi komunikovat. Takové byste asi na oslavě svého dítěte nechtěli. To je také důvod, proč celou tu paráda promýšlet dlouho dopředu. Opravdu kvalitní kouzelníci jsou totiž nejen relativně drazí, ale rovněž mají nabitý program .