Neobcházejte banky, klikněte na web nebankovní společnosti

  • abudo.cz
  • 26.3.2018
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Neobcházejte banky, klikněte na web nebankovní společnosti


Možná jste si dali tu práci a obešli jste všechny klasické banky, od té první až do té úplně poslední, kvůli tomu, abyste všude požádali o půjčku. Ovšem možná se vám stalo to, že vás ve všech bankách od první až do té poslední odmítli kvůli tomu, že máte záznam v registru. Co na tom, že k tomu došlo kvůli naprosté hlouposti, takže vlastně nedorozuměním.

Jakmile do nějaké banky dorazíte s tím, že si chcete půjčit peníze, ale máte záznam v registru dlužníků, tak vás čeká jen jeden druh odpovědi na vaši žádost o peníze – vaše žádost se zamítá.

finanční poradce

A přes to nejede vlak. Banky totiž mají svá přísná pravidla, která nemohou překročit. A jedním z nich je, že abyste získali půjčku, tak nesmíte mít žádný záznam v registru. V opačném případě spadáte do kategorie rizikových klientů, nad kterými visí otazník, zda budou schopni své závazky splácet. A žádné vysvětlování vám zde nepomůže. Stejně jako v případě, kdy máte příliš nízký či příliš vysoký věk, když máte nízké daňové přiznání anebo nepravidelné příjmy anebo snad dokonce nějaké nevyřešené závazky z minulosti. Ve všech těchto případech se ocitnete v rizikové skupině, které žádná banka peníze nepůjčí. Proto je to nejlepší, co můžete udělat, nenamáhat se chodit do banky ale kliknout na internetu na webové stránky nebankovní společnosti. Ušetříte si tak mnoho času i úsilí.

růžový bloček

V nebankovní společnosti není drobný záznam v registru žádným problémem. Pracovníci nebankovní společnosti jsou lidé, kteří mají pochopení pro běžné lidské starosti a nechají si vše v klidu vysvětlit. Najdete u nich porozumění. Důkazem toho je hypotéka bez registru, která zde čeká na všechny, kdo si potřebují půjčit peníze i přesto, že mají nějaký záznam v registru. Vždyť takových podnikatelů jsou tisíce a byla by škoda, kdyby se všichni tito lidé kvůli takové malé hlouposti museli vzdát svých plánů.